Современные технологии нагрева

Телефон в Днепропетровске:
(056) 796-01-01
(093) 355-55-07, (093) 397-95-55
Электронная почта:stn@optima.com.ua

Головна сторінка > Презетація

Презетація:

Теплі підлоги

Ми виробляємо, продаємо, забезпечуємо монтаж та сервісне обслуговування теплих підлог «СТН». Основні типи об'єктів, для яких відпрацьовані практичні схеми застосування нашої продукції:

Зрозуміло, це далеко не всі можливості обігріву теплою підлогою «СТН». Наші фахівці допоможуть розрахувати та виготовити для Вас за індивідуальним замовленням нагрівальні системи, які не виробляються серійно.

Нагрівальні панелі НЭБ.

Нагрівальні панелі НЭБ чудово зарекомендували себе в облаштуванні індивідуального опалювання для різних типів приміщень.

Основні переваги: високий коефіцієнт теплопередачі при порівняно малому електроспоживанні; велика поверхня теплопередачі; значна складова променистого 60% та 40% конвективного тепла, внаслідок чого не спалюється кисень; простота та надійність монтажу; дуже високий коефіцієнт КД (близько 100%); клімат-контроль здійснюється за допомогою термостату.

Електронагрівач НЭБ-М-НС (електроконвектор)

Конструкція електроконвектори НЭБ-М-НС відрізняється від представлених на ринку моделей електроконвекторів більш високим ККД, за рахунок застосування запатентованих низькотемпературних нагрівальних елементів виготовлених з аморфних металевих стрічок, рівномірно розташованих по всій площі корпусу НЭБ-М-НС, це дозволяє інтенсивно проводити теплообмін, не спалюючи кисень.
Системи антиобмерзання покрівлі «СТН»:

Системи антиобмерзання виробництва компанії «СТН» посіли міцне місце в арсеналі проектувальників та будівельних організацій.

Відвернений щорічний збиток від обмерзання покрівель, водостоків та жолобів на великих об'єктах щорік динамічно зростає.

Застосування систем антиобмерзання покрівлі «СТН» виключає:

Нагрівальні системи «СТН» для видалення снігового покрову та криги.

Видалення снігового, крижаного покрову з доріг, тротуарів та сходин за допомогою нагрівальних систем «СТН» запобігає від механічних травм та позбавляє від додаткових витрат на розчищення від снігу та криги під'їздів, тротуарів, доріжок, сходин.

Наші фахівці допоможуть Вам розрахувати, і ми виготовимо для Вас по індивідуальному замовленню нагрівальну систему для видалення снігового, крижаного покрову з доріг, тротуарів та сходин.

 

Нагрівальні системи «СТН» в промисловості:

Нагрівальні системи «СТН» для обігріву продуктопроводів.

 

Використання труб та трубопроводів часто ускладнюється через їхнє замерзання в холодну пору року. Виникають пробки, звужується прохідний перетин, збільшується в'язкість рідин, що транспортуються. Єдиний спосіб запобігти замерзанню та уникнути цих проблем — встановити нагрівальну систему «СТН» запобігання замерзанню та обігріву труб та трубопроводів.

Виробництво, продаж, монтаж та сервісне обслуговування.

 

Виробництво знаходиться в Дніпропетровську.

 

Продаж та монтаж здійснюються нашими діловими партнерами та представниками в містах України та за її межами.

Сервісні роботи забезпечуються спільними зусиллями виробництва та регіональних представників.